لیزر موهای زائد

کلینیک لیزر پارس افتخار دارد که با جدیدترین لیزرهای CLIP و لیزرهای دارای کولینگ و خنک کننده و بدون احساس درد و ناراحتی زیاد اقدام به درمان موهای زائد شما نماید و برای همیشه از شر موهای زائد صورت، گردن، بدن و اندامهای دیگر راحت شوید.

 

تزریق ژل و بوتاکس

جهت برطرف کردن خطوط اخم و پیشانی، خطوط اطراف دهان، لب، چانه و چروک های گردن، لیفت صورت و برطرف کردن تعریق زیاد(زیر بغل و دست و پاها) و همچنین کنترل دردهای مزمن و میگرن از تزریق و بوتاکس می توانید بهره ببرید که یکی از رایج ترین تکنیک های روز دنیا می باشد.

 

تزریق چربی

با انجام این روش قادر خواهید بود که چندین سال از سن قانونی خود جوانتر به نظر برسید. در عین حال کاهش شلی پوست، شادابی، برطرف شدن چروک های سطحی و عمیق را نیز هدیه خواهید گرفت.

 

جراحی های ظریف پوستی

در این بخش از کلینیک پارس قادر خواهید بود چهره جذاب تر و جوان تری داشته باشید. با بهره گیری از: جراحی پلک(بلفاروپلاستی) جراحی های ابرو و بالا کشیدن ابرو برطرف کردن جای تاتو با جراحی کشیدن صورت و (رفع شلی و خطوط پوست صورت) Face Lift جراحی های ظریف خال و زوائد پوستی.

 

جوانسازی  ؟

از اواسط دوره بیست تا سی سالگی، پوست انسان دیگر قابلیت ارتجاعی و جوانسازی سابق خود را ندارد و کم کم حالت افتاده و شل شدگی به خود می گیرد . همچنین فیبروبلاست‌های پوست به تدریج کمیاب‌ و غیرفعال می‌شوند. عوامل مختلفی در تسریع شل شدن و افتادگی پوست تاثیر می گذارند.

 

مراقبتهای پوست و مو

پوست ما همچون گل شادابی است که در صورت عدم رسیدگی و تغذیه کافی به زودی پژمرده می شود. هدف از انجام Skin Care حفاظت پوست از آسیب ها و بازگرداندن شادابی و جوانی پوست هست. در این بخش از کلینیک زیبایی پارس قادر خواهید بود از تکنیک های زیر بهره مند شوید.

 

میکرودرم ابریژن

چهت بر طرف کردن کک مک، جای جوش، اسکارهای ماندگار زخم و جوش، خشونت پوست و منافذ سرسیاه

مشاور تغذیه

تنظیم رژیم غذایی جهت رسیدن به اندامی مناسب با تکنیکهای: طب سوزنی، کاهش اشتها برای حداقل ۳ ماه با کمترین هزینه

کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی قابل رشد و اصلاح کاشت ابرو با استفاده از تکنیک های جدید و در نظر گرفتن زوایای طبیعی رویش مو و ابرو

لیزر CO2

جدیدترین نسل لیزر در زمینه جوانسازی برطرف کننده لک صورت , لک حاملگی , کک و مک و تاتو پوست