سوالات متداول جراحی کاشت ابرو

سوالات متداول جراحی کاشت ابرو |

بهترین نامزد کاشت ابرو چه کسی است ؟

افراد دارای موی صاف یا کمی موج دار کاندیدهای عمل جراحی پیوند ابرو هستند. این روش برای مردان و زنان مبتلا به با نازک شدن، کمی و یا بدون ابرو است، تا زمانی که بیماری های پزشکی رد شده و یا درمان شده باشد. مثال ها شامل اختلالات تیروئید، طاسی منطقه ای (ریزش مو به علت بیماری خودایمنی) و یا تریکوتیلومانیا (اختلال تکانشی که موجب می شود بیمار موهای خود را بکند) می باشد. زنانی که قبلا خالکوبی ابرو داشته اند هنوز می توانند پیوند ابرو انجام دهند. در واقع، ترکیبی از دو روش، ظاهر تراکم کامل را ایجاد می کند.

آیا برای ریزش ابروها دارویی وجود دارد؟

در حال حاضر هیچ داروهای تایید شده ای از طرف FDA و وزارت بهداشت ایران در بازار برای کمک به رشد دوباره ابرو وجود ندارد. اکثر محصولات در بازار از جمله Regain (نام عمومی: مینوکسیدیل) در ایجاد نتایج قابل توجه شکست می خورند.

Latisse (نام عمومی: بیمارتوپروست) برای درمان مژه های ناکافی اما نه برای بازسازی موهای ابرو، مورد تأیید FDA است. در حالی که استفاده از Latisse برای مصارف غیرپزشکی می تواند کمی به ضخیم شدن موهای ابرو کمک کند، اما موهای از دست رفته را جایگزین نمی کند. در حال حاضر جراحی پیوند ابرو تنها گزینه ای است که می تواند به طور کامل ابروها را بازسازی کند.

خطرات یا نتایج بد کاشت ابرو چیست ؟

جراحی پیوند ابرو حداقل خطر را داراست. اگر چه بسیار نادر است، موهای پیوند شده ممکن است در جهت متفاوت از جهت مورد نظر رشد کنند. اگر این اتفاق بیفتد، مو را می توان با کشیدن و یا آموزش به رشد در جهت مناسب اصلاح نمود.

کاشت ابرو چقدر طول خواهد کشید؟

مدت زمان انجام این روش تا حدودی بستگی به تعداد موهایی دارد که در حال پیوند هستند. اگر کم باشد، پیوند باید دو تا سه ساعت طول بکشد. اگر زیاد باشد، احتمال دارد سه تا پنج ساعت طول بکشد.

دوره بهبودی کاشت ابرو چقدر طول می کشد ؟

زمان بازیابی این روش معمولا ۵ تا ۷ روز است. در حالی که در طی هفته اول، پوسته های کوچکی در اطراف هر مو ظاهر می شود و پس از ریزش، نقاط صورتی بجا می گذارد، صورتی بودن به طور معمول در چند هفته آینده از بین می رود و منطقه به شکل طبیعی به نظر می رسد.

بعد از کاشت ابرو چقدر طول می کشد تا بتوانم سرکار بروم ؟

به طور کلی، شما می توانید سه روز پس از انجام حراجی کاشت ابرو به محل کارتان برگردید. با این حال، ممکن است بخواهید پنج یا هفت روز منتظر بمانید تا اکثر نشانه هایی که نشان می دهد کاری روی صورتتان انجام شده، ناپدید شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *