تاثیر تزریق چربی در چاق شدن صورت

روش های چاق شدن صورت

امروزه می توان با تزریق ژل، چربی و بوتاکس به نواحی مختلف صورت مانند پیشانی ، گونه و چانه حجم از دست رفته چربی صورت را جبران نمود و باعث افزایش حجم و چاقی در این نواحی و کل صورت گردید البته استفاده از این مواد تنها به طور موقت مشکل لاغری صورت را رفع خواهد نمود.

تزریق چربی به صورت جهت بهبود ظاهر آن و جوانسازی پوست و چاق نمودن نواحی آن یکی از چندین روش تزریقی و محبوب بین مردم می باشد که به طور موثری در کوتاه ترین زمان ممکن لاغری صورت را از بین می برد.

مزایای تزریق چربی در چاق شدن صورت

– تزریق چربی به طور چشمگیری چین و چروک صورت را از بین می برد و باعث افزایش حجم مناطق مختلف صورت می گردد.

– تزریق چربی به صورت دوام بیشتری نسبت به سایر روش ها در چاق شدن صورت دارد.

–  این درمان بدون درد و به صورت سر پایی طی چند دقیقه صورت می پذیرد .

– به دلیل برداشتن چربی از بدن خود فرد مانند نواحی شکم و پهلو ها پوست صورت دچار واکنش حساسیت و التهاب پس از تزریق نخواهد شد.

 

چگونگی تزریق چربی جهت چاق شدن صورت

تزریق چربی به صورت فرآیندی دو مرحله ای شامل برداشت چربی از نواحی بدن خود فرد مانند شکم و پهلوهای وی که چربی بیشتری دارند و جداسازی چربی از خون و خالص کردن آن در دستگاه و مرحله بعد تزریق آن به صورت می باشد که این کار با استفاده از سرنگ های مخصوص توسط متخصص صورت می پذیرد.

در تزریق چربی به صورت جهت ایجاد چاقی در آن به دلیل استفاده از یک ماده طبیعی صورت دچار حساسیت و واکنش التهابی نخواهد شد و این تزریق یک تاثیر ماندگار طولانی مدت در رفع لاغری صورت خواهد داشت که در صورت تکرار موجب جذب طولانی مدت چربی توسط صورت خواهد شد.


دکتر وحید عباسی

دکترای مدیکال- چهره شناسی و زیبایی شناسی مدیکال(کاسمتولوژی)

آدرس: شهر بهارستان، خ ایثار جنوبی، نبش البرز، مجتمع پزشکی پارس

تلفن هماهنگی: ۳۶۸۱۸۲۸۲-۰۳۱ و ۳۶۸۱۷۲۷۱- ۰۳۱

مشاوره با همراه: ۰۹۳۸۷۷۳۳۹۶۱ (۹ صبح الی ۱۲)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *