رفع لاغری صورت با روش های تزریقی

لاغری صورت

برخی از افراد به دلیل کاهش وزن شدید ، بالا رفتن سن و بیماری دچار لاغری صورت و استخوانی شدن صورت می گردند که این حالت برای آنها بسیار ناخوشایند خواهد بود و به انواع روش های درمانی جهت برگرداندن چاقی به صورت خود متوسل می شوند.

علت لاغری صورت

کاهش وزن شدید و بالا رفتن سن باعث می گردد تا زیر پوست چربی کمتری تولید گردد و چربی موجود نیز از بین برود به همین دلیل حد فاصل بین پوست و استخوان از بین خواهد رفت و چهره استخوانی و لاغر خواهد شد و به خاطر همین سن فرد از آنچه که باید باشد بیشتر و مسن تر به نظر خواهد آمد.

 

از بین بردن لاغری صورت با روش های خانگی

با استفاده از برخی روش های خانگی مانند تهیه ماسک های آبرسان به پوست مانند ماسک عسل، گلاب و خیار و ماساژ پوست به این مواد و مصرف آب بیشتر و فیبر درمانی و مصرف میوه و سبزیجات در رژیم غذایی می توان آب میان بافتی پوست را افزایش داد.

رفع لاغری صورت با روش های تزریقی

با استفاده از تزریق ژل ، بوتاکس، چربی و قرار دادن پروتز گونه می توان تا حد مطلوبی حجم چربی از دست رفته صورت را به آن بازگردانید و صورت را جوانسازی و با طراوت ساخت.

 

از بین بردن لاغری صورت

یکی از بهترین روش های از بین بردن لاغری صورت تزریق چربی به آن می باشد که در این روش متخصص از چربی بدن خود بیمار جهت تزریق به صورت استفاده می نماید و پس از خارج کردن چربی و خالص نمودن آن تزریق با سرنگ های مخصوص در نواحی مختلف صورت انجام می پذیرد تا صورت حالت استخوانی خود را از دست دهد و چاق و شاداب گردد، در این روش به دلیل استفاده از چربی بدن خود بیمار وی دچار واکنش حساسیت نخواهد شد و چربی توسط بدن دفع نخواهد گردید.

هر فردی که به چاق ماندن و چاق ساختن صورت خود علاقه دارد می تواند با مصرف انواع جوانه های غلات و حبوبات  در سالادهای مصرفی خود به افزایش نشاط و شادابی صورت خود و پر شدن و چاق به نظر آمدن آن کمک نماید.


دکتر وحید عباسی

دکترای مدیکال- چهره شناسی و زیبایی شناسی مدیکال(کاسمتولوژی)

آدرس: شهر بهارستان، خ ایثار جنوبی، نبش البرز، مجتمع پزشکی پارس

تلفن هماهنگی: ۳۶۸۱۸۲۸۲-۰۳۱ و ۳۶۸۱۷۲۷۱- ۰۳۱

مشاوره با همراه: ۰۹۳۸۷۷۳۳۹۶۱ (۹ صبح الی ۱۲)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *